Connect with us

Oyun Dünyası

Mount & Blade II: Bannerlord Çıkış Tarihi Belirlendi

Published

on

Yıllardır beklediğimiz o an sonunda gelmiş gibi görünüyor. Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi belirlendi!!Ben dahil olmak üzere bir çok oyuncunun yıllardır heyecanla beklediği Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart tarihinde Steam’de satışa sunuluyor. Bu sefer tarihin kesin olarak belirlendiğini belirten oyun ekibi oyunun fiyatıyla ilgili bir açıklama yapmadı. Oyunun mağaza sayfasına ulaşmak isteyenler için bir link bırakıyorum.

Dağlardaki barınakları talan edin, kentlerin arka caddelerinde saklı suç imparatorlukları kurun ya da efor gayretinizde savaş kaosunun içine atılın.

Oyun geliştirme konusunda pek ismimizin duyulmamamış olmasına rağmen Türkiye’den şimdiye kadar çıkan en kaliteli yapım şüphesiz Mount & Blade’in ta kendisidir. Oyunun ve eklenti paketlerinin satış rekorları kırması Mount & Blade‘in dünyaca tanınmasına neden oldu.

TaleWorlds tarafından geliştirilen ve uzun yıllardır yapım aşamasında olan Mount & Blade II: Bannerlord ise, geliştirilmiş grafikleri, oynayışı ve hikayesiyle bizleri heyecanlandırıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord, epik savaşlarla ve kılıç kılıca geçen RPG türü oyundur. Oyunun fiyatı belli olmazken tahminen forumlarda 30-50 dolar civarlarında olabileceğini söylüyorlar.

Mount & Blade II: Bannerlord Hikayesi

200 yıl öncesinde Kalyadra İmparatorluğunun son yıllarını ve bununla birlikte Swadian, Rhodok, Nord, Khergit, Vaegir ve Sarranid’lerin yükseliş döneminde geçiyor. Oyunda bir hikaye modu olmamasına rağmen oyuncular kendi hikayelerini yarattıkları karakter üzerinden şekillendirebiliyor. Geliştirilmiş savaş ve oyun mekanikleriyle bu seneye oyun anlamında damga vuracağa benziyor. Oyunculara daha kanlı ve daha gerçekçi bir savaş deneyimi ile geliştirilmiş demokrasi seçeneğiyle barışçıl oyuncularada hitap ediyor. Yaptığınız seçimler ittifak olarak yada savaş olarak size geri dönüş yapıyor.

Oyun Hakkında

Savaş boruları çalar, kuzgunlar bir araya gelir. Sivil savaş koca bir kraliyeti hırpalar. Hudutların ötesinde yeni kraliyetler yükselir. Kılıcını kuşan, zırhını giy, adamlarını topla ve nam kazanmak için Kalradya savaş alanlarına atıl. Dominantlığını kur ve daha öncekisinin küllerinden yeni bir dünya yarat.

Çıkış Tarihi31.03.2020
GeliştiriciTaleWorlds Entertainment
YayıncıTaleWorlds Entertainment
EtiketlerOrta Çağ, Açık Dünya, Strateji

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trendler

Copyright © 2011